Usługi fotograficzne

Firma Akme Film Foto świadczy usługi fotograficzne. Zajmujemy się fotografią ślubną, z uroczystości rodzinnych, firmowych, fotografią kulinarną.

Fotografia ślubna

Unosząc się na obłoku miłości, Młoda Para sięga po puchar szczęścia i wkracza na świetlistą drogę wspólnej przyszłości. Ten magiczny i niepowtarzalny moment owiany jest czarodziejskim pyłem wszystkich uczuć, słodyczy pocałunków i wzruszeń oraz mocy serdecznych życzeń i przedniej zabawy celebrującej zaślubiny.

Magia czasu
Któż nie chciałby zatrzymać tych chwil ? Fotografia weselna jest sejfem dla tego wyjątkowego dnia i nocy. Wprawne oko profesjonalisty utrwala na niej nie tylko postacie, ale całą oprawę wraz z całą gamą uczuć i radości. Stworzona ściśle ze wskazaniami Młodej Pary, fotografia ślubna będzie magiczną bramą, niezmiennie otwartą, która każdorazowo pozwoli wejść i ponownie przeżyć ślub oraz wesele. Stanie się majstersztykiem uszytym z najcudowniejszego dla Państwa dnia, niezmiennie zachwycającym i porywającym.

Łącząc zaangażowanie i profesjonalizm tworzymy fotograficzny zapis historii miłości, śluby oraz wesela. Jesteśmy gwarantem niebanalnego ujęcia i perfekcyjnego wykonania, które pomimo upływu czasu wywoła szczery uśmiech wspomnień.

Czytaj więcej…

Fotografia kulinarna

Uwalniające bogactwo aromatów pieszczących zmysły, pobudzające wyobraźnię i wyostrzające apetyt zdjęcia kulinarne są kluczem do serc Państwa klientów.

Profesjonalna fotografia kulinarna jest zapowiedzią uczty, zaproszeniem do świata rozkoszy smaków – wszak kochamy jeść wzrokiem, który jest pierwszą i najważniejszą wskazówką doskonałego wyboru.